Namaz Vakitleri
Görüntülenen Şehir:   Loading
Puan Durumu Loading
Gazeteler
 • Akşam Gazetesi
 • Bir Gün Gazetesi
 • Bugün Gazetesi
 • Cumhuriyet Gazetesi
 • Dünya Gazetesi
 • Fanatik Gazetesi
 • Fotomaç Gazetesi
 • Güneş Gazetesi
 • Haber Türk Gazetesi
 • Hürriyet Gazetesi
 • Millî Gazete
 • Milliyet Gazetesi
 • Posta Gazetesi
 • Radikal Gazetesi
 • Sabah Gazetesi
 • Sözcü Gazetesi
 • Star Gazetesi
 • Takvim Gazetesi
 • Taraf Gazetesi
 • Türkiye Gazetesi
 • Vatan Gazetesi
 • Yeni Akit Gazetesi
 • Yeni Asta Gazetesi
 • Yeni Şafak Gazetesi
 • Zaman Gazetesi

BAŞARAN, KARARLIYIZ, EKONOMİK SIKINTININ ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ

Bu haber 279 kere okunmuş. 21.12.2021 Salı 07:45

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı, Balıkesir İl Koordinatörü ve Denizli Milletvekili Şahin Tin Başkanlığında İlçe Başkanları Aralık ayı toplantısını Sabri Uğur Millet Kıraathanesi’nde gerçekleştirdi. Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı'nın düzenlediği Ak Parti İlçe Başkanları toplantısına; Balıkesir İl Koordinatörü ve Denizli Milletvekili Şahin Tin, İl Başkanı Ekrem Başaran, Ak Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Belgin Uygur, Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Ak Parti İl Yürütüme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Koordinatörleri, İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal, İlçe Başkanları katıldı.

İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISINA BALIKESİR KOORDİNATÖRÜ ŞAHİN TİN BAŞKANLIK ETTİ…

Her ay düzenli olarak yapılan İlçe Başkanları toplantısında açılış konuşmasını yapan İl Başkanın Ekrem Başaran, Balıkesir’de ve İlçelerinde Ak Parti’nin her daim milletinin yanında sahada olduğunu söyledi. Başkan Dt. Ekrem Başaran yaptığı açıklamada, “İnşallah toplantımız hayırlara vesile olsun. Koordinatör Vekilim Sayın Şahin Tin’in katılımıyla İlçe Başkanlarımızla birlikte istişare ve değerlendirme yapmak için bir araya geldik. Bugünkü toplantımıza; MKYK Üyemiz ve Milletvekilimiz Belgin Uygur, Milletvekilimiz Yavuz Subaşı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz, Altıeylül Belediye Başkanımız Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanımız Dinçer Orkan ve İl Yönetim Kurulu üyelerimizin de katılımıyla Rabbim alacağımız kararları isabetli kılsın inşallah. Sonuçları, şehrimiz, ülkemiz ve milletimiz adını, partimiz adına hayırlara vesile olsun. Hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz.

BAŞARAN: MİLLETİMİZ HER ŞEYİN FARKINDA…

Ülkemizin zor günlerden geçtiği bir dönemde TBMM’de çok ciddi bütçe görüşmeleri oldu. Herkesin tıynetine, meşrebine, mayasına yakışır şekilde mecliste bütçe görüşmeleri yapıldı. Milletimiz gerçek manada kimin ne tıynette olduğunu, hangi tarafta olduğunu, kimin yangına körükle gittiğini, kimin de yangına su taşıdığını açık ve net bir şekilde gördü. Tabii ki sıkıntılı günlerdeyiz. Ekonomik olarak yaşadığımız bu sıkıntılı günleri, yine bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Sayın Cumhurbaşkanımızın ve devletimizin kararlılığıyla hep birlikte aşacağız. AK Parti 2001 yılından bu yana gerçekleştirdiği reformlar ve icraatlarıyla Türk siyasetine damgasını vurdu. Halkımızın yaşam kalitesini yükseltti. Aşılması mümkün görünmeyen sorunları, cesaretle ve büyük bir gayretle aştı. Bu sıkıntıyı da aşacak kararlılık ve gayret yine bizde var. 20 yıllık Ak Parti iktidarında, Sağlıktan Eğitime, Yargı Sisteminden Adalete, Ulaşımdan Haberleşmeye, Çevre yatırımlarından Şehirleşmeye, Savunma Sanayiinden Teknolojik Gelişime, Tarımdan, Hayvancılıktan, Orta ölçekli ve büyük Sanayiye ve daha bir çok alanda yaptığı yatırımlarla milletimizle birlikte milletimizin refah seviyesini yükselttik.

BAŞARAN: CUMHURBAŞKANIMIZA GÜVENİMİZ TAM…

Bugün ekonomik bazı sorunlarımız olabilir. Ekonomide yaşanan darlık halkımızı üzüyor olabilir. Bunların hepsinin farkındayız. Pandemi nedeniyle dünya da yaşanan ekonomik krizler maalesef bizim ülkemizi de etkiliyor. Ama, nasıl ki 20 yıldır Ak Parti tüm sorunların üstesinden geldi ve başardı. Yine ancak ve ancak Ak Parti bu sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelebilir. Milletimiz, bize güveniyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı ekonomik önlemler paketi, asgari ücrete yapılan yüzde 50’nin üzerindeki zam, uluslararası ekonomik işbirliği çalışmaları ve ekonomik yatırımlar sayesinde tüm bu zorlukların üstesinden geleceğiz. Dolar kurunun sürekli pompalanarak yükselişte olması sizleri yanıltmasın. Bunların neden yapıldığı, amacının ne olduğu gün gibi ortadadır. Allah’ın izniyle bunun da üstesinden geleceğiz. Ak Parti 20 yıldır milletiyle birlikte yapılamayanları gerçekleştiren tek partidir.

BAŞARAN: TÜM ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELECEK GÜCE SAHİBİZ…

Dava Arkadaşlarımızla beraber, Ak davamızın hedefleri doğrultusunda milletimizle birlikte yürümeye devam edeceğiz. Milletin partisi Ak Parti, Milletiyle birlikte tüm zorlukların üstesinden gelecek güce ve kararlılığa sahiptir. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. “Gecenin en karanlık olduğu zaman, sabaha en yakın zamandır” denir. İnşallah bu sıkıntılı günleri aşıp, çok daha rahat, çok daha ekonomik anlamda bağımsız, özgür olacağımız günler yakındır. Biz inanıyoruz, düşünüyoruz, dua ediyoruz. İnşallah, Rabbim nasip etsin.

BAŞARAN: GÜÇLÜ TÜRKİYE ŞİARIYLA YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ…

Bugün ilçelerimiz ile ilgili değerlendirmemiz olacak. Önümüzdeki dönemde yapacağımız programlar, faaliyetler ile ilgili istişarelerimizi yapacağız. Bugünkü gündemimizde yer alan konulardan biri de Teşkilat Akademisi eğitim programlarımıza başlıyoruz. Balıkesir’deki tüm teşkilatlarımız; ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları asil/yedek üyelerimiz bu programa katılacaklar. Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen eğitim programımızı önümüzdeki hafta inşallah gerçekleştireceğiz. Bugün Ak Parti İlçe Başkanları toplantımızın, Balıkesir’imiz ve İlçelerimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Verimli bir toplantı gerçekleştireceğimize inanıyorum. Bu nedenle; gayretimiz, çabamız, çalışmamız 2023’te tekrar Milletin Adamı, Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı iktidar yapmaktır. Türkiye İçin Güven ve İstikrar diyorsak, Güçlü Türkiye şiarıyla yoluna ve hedeflerine devam eden AK davamızı daha ileriye taşımak bizim vazgeçilmez görevimizdir. İnandığımız Yolda Durmak Yok Yola Devam inşallah” dedi. Ak Parti İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu toplantısında; Balıkesir ve İlçelerinde yapılan saha çalışmaları katılımcıların konuşmalarıyla birlikte değerlendirilirken, Ak Parti’nin tüm sorunları aşacak kabiliyet ve kararlılıkta olduğu vurgusu yapıldı.

YorumlarBu habere hiç yorum yapılmamış     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?